Hakkımızda biraz daha bilgi

OKAY DİGİTAL

Yaptığı işte, belirlediği standartlarla sektöre yenilikler katan Firmamız 1978 Yılında Ahmet YUVANÇ tarafından OKAY COLOR olarak kurulmuş 1996 Yılnıda OKAY DIGITAL LTD. ŞTİ. adı altında yeni bir oluşumda sektöre farklı bakış açısını ve , bu konuda sürati ve hizmet kalitesini artırmak için, uzmanlaşmaya gitmiştir. Kendi iç yapısındaki şekillenmeyi tamamladıktan sonra, teknoloji ile fotoğraf sanatını birleştirmeyi başaran OKAY DIGITAL bu alanda sektördeki diğer kuruluşlara da yeni ufuklar açmıştır.

OKAY DIGITAL deneyimli, enerjik ve işine sevdalı bir ekibin eseridir. Bu amaçla, sağlıklı büyüme bilinciyle birikimlerini daha iyi bir hizmet için yatırıma dönüştüren bir yapıyı benimsemiştir. Bu konuda hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen Okay Fotoğrafçılık, fotoğraf sistemlerini büyük bir cesaretle satın almış ve sektörün hizmetine sunmuştur. Bu felsefe Okay Fotoğrafçığı bugün kaliteli ve sınırsız hizmeti vermesine imkan tanımıştır.


Her şey kaliteyi hedef almakla başladı. Kaliteyi yaşamakla devam edecek. Her adımında profesyonel bir firma olan OkayFotoğrafçılık; Kaliteyi daha da mükemmeleştirmeyi hedeflemiş, yönetiminden personeline kadar en iyi hizmete odaklanmıştır. Çalışmanın aşka, işin sanata, sabrın istikrara, kararlılığın kaliteye, alışverişin dostluğa dönüştüğü yerde Okay Fotoğrafçılık her zaman aynı çizgide olacaktır..”

Kalite Politikamız

İşini seven ve alanında uzman bir ekibin yaptığı işi öncelikle kendisinin beğenmesi esasına dayanır. Tüm ürünler baskı aşamasından önce, kalite kontrol departmanın, estetik düşünebilen, renk bilgisi yüksek ve fotoğrafçılık deneyimi olan personeli tarafından, titizlikle kontrol edilir. Bu Okay Fotoğrafçılığın markalaşma faaliyetlerinin en önemli ayaklarından birini oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Fotoğrafçılıkta teknolojiyi yakından takip edip, dünya kalitesine uzanan yatırımcı, yaratıcı enerjik çağdaş bir çizgiyi benimsemek ve bunu sürekli hale getirmektir.

Misyonumuz

Mevcut yapıyı koruyup şirket profilimizi günden güne geliştirerek müşterilerimize sanatı ve teknolojiyi birleştirerek sunmak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktır.

Rekabet Anlayışımız

Okay Fotoğrafçılığa göre rakip, fotoğrafçılığı daha iyi yapan bir kuruluşu ifade eder. Okay Digital’in en iyiyi yapma arzusu onu liderliğe taşımıştır. Bu sürekli kendini yenileyen geliştiren ve önüne daha büyük hedefler koyan bir yapıyı doğurmuştur.