Hakkında

1978′den Bu Güne Teknoloji Kaite ve Güvenle…

1978 yılında Ahmet YUVANÇ Tarafından mütevazı bir fotoğraf stüdyosu ile sektöre ”OKAY COLOR” olarak ilk adımlarını atan ve zaman içerisinde fotoğraf sektöründe halka her türlü laboratuvar hizmeti veren, sınırsız dijital çözümlerin sunulabildiği bir yapıya sahip olmuştur.

Yaptığı işte, belirlediği standartlarla sektöre yenilikler katan Firmamız 1996 Yılında Kurumsallaşarak Ahmet YUVANÇ ve Eser YUVANÇ ortaklığıyla OKAY DIGITAL FOTOĞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında yeni bir oluşumda sektöre farklı bakış açısını Ve , bu konuda sürati ve hizmet kalitesini artırmak için, uzmanlaşmaya ve kurumsallaşmaya gitmiştir.Kendi iç yapısındaki şekillenmeyi tamamladıktan sonra, teknoloji ile fotoğraf sanatını birleştirmeyi başaran OKAY DIGITAL, bu alanda sektördeki diğer kuruluşlara da yeni ufuklar açmıştır.

OKAY DIGITAL deneyimli, enerjik ve işine sevdalı bir ekibin eseridir. Bu amaçla, sağlıklı büyüme bilinciyle birikimlerini daha iyi bir hizmet için yatırıma dönüştüren bir yapıyı benimsemiştir. Bu konuda hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen Okay Digital Fotoğrafçılık, fotoğraf sistemlerini büyük bir cesaretle satın almış ve sektörün hizmetine sunmuştur. Bu felsefe Okay Digital’i bugün kaliteli ve sınırsız hizmeti vermesine imkan tanımıştır.
Her şey kaliteyi hedef almakla başladı. Kaliteyi yaşamakla devam edecek. Her adımında profesyonel bir firma olan Okay Digital Fotoğrafçılık; Kaliteyi daha da mükemmeleştirmeyi hedeflemiş, yönetiminden personeline kadar en iyi hizmete odaklanmıştır. Çalışmanın aşka, işin sanata, sabrın istikrara, kararlılığın kaliteye, alışverişin dostluğa dönüştüğü yerde Okay Digital Fotoğrafçılık her zaman aynı çizgide olacaktır..” 

Kalite politikamız ;

İşini seven ve alanında uzman bir ekibin yaptığı işi öncelikle kendisinin beğenmesi esasına dayanır. Tüm ürünler baskı aşamasından önce, kalite kontrol departmanın, estetik düşünebilen, renk bilgisi yüksek ve fotoğrafçılık deneyimi olan personeli tarafından, titizlikle kontrol edilir. Bu Okay Fotoğrafçılığın markalaşma faaliyetlerinin en önemli ayaklarından birini oluşturmaktadır.

Vizyonumuz ;

Fotoğrafçılıkta teknolojiyi yakından takip edip, dünya kalitesine uzanan yatırımcı, yaratıcı enerjik çağdaş bir çizgiyi benimsemek ve bunu sürekli hale getirmektir.

Misyonumuz ;
Mevcut yapıyı koruyup şirket profilimizi günden güne geliştirerek müşterilerimize sanatı ve teknolojiyi birleştirerek sunmak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktır.

Rekabet Anlayışımız ;

Okay Digital’e göre rakip, fotoğrafçılığı daha iyi yapan bir kuruluşu ifade eder. Okay Digital’in en iyiyi yapma arzusu onu liderliğe taşımıştır. Bu sürekli kendini yenileyen geliştiren ve önüne daha büyük hedefler koyan bir yapıyı doğurmuştur.

Eser YUVANÇ
IMG_5553

BEN KİMİM?

1978 Yılında Kurulan iş yerimiz 1996 Yılında Aile Şirketine dönüştürülmüş ve Her şey kaliteyi Hedef almakla başladı ve Kaliteyi yaşamakla devam edecek.

Osmaniye'de Profesyonel Fotoğraf Hizmetleri Stüdyo, Dış Çekim, Doğum ve Endüstriyel Fotoğraf Çekimi.

Lütfen İletişim Kurun

EXPERIENCE

Nunc dui massa, semper vitae imperdiet quis, gravida rutrum tortor. Nulla sit amet laoreet nulla. Suspendisse porttitor euismod nisi sed cursus. Vivamus facilisis nibh eros, eget rhoncus tellus tincidunt et.

Proin hendrerit, ligula in imperdiet posuere, metus nibh auctor mauris, scelerisque commodo est turpis dignissim eros. Nulla facilisi. Aenean a nulla vel dolor ultricies rutrum sodales vitae ligula. Vivamus aliquam lectus sit amet nisl onvallis.

Proin hendrerit, ligula in imperdiet posuere, metus nibh auctor mauris, scelerisque commodo est turpis dignissim eros. Nulla facilisi. Aenean a nulla vel dolor ultricies rutrum sodales vitae ligula.